Kto je FREYA

Tvoríme weby, ktoré majú hodnotu

Našou misiou je pomáhať kvalitným, kreatívnym, originálnym, ale hlavne užitočným produktom a službám pôsobiť v online svete. Pomocou webových technológií vieme premieňať zaujímavé nápady na prvotriedne produkty prinášajúce do sveta hodnotu.

FREYA nie je žiadna korporácia. Sme malá digitálna továreň, ktorá produkuje luxusné výrobky na mieru. V našom coworking space - garáži si nažívame v harmónii a vítaný je každý, kto si chytí miesto. :)

Pohoda, klídek

Sme zástancami neformálneho prostredia, pracujeme v uvoľnenej a priateľskej (a z polovice rodinnej) atmosfére. Pred našou návštevou teda oblek môžete nechať doma, my si viac potrpíme na úprimnosť a dôveru v naše schopnosti, na ktorých zakladáme každú spoluprácu.

Takýto prístup nám pomáha sústrediť sa na to, čo je skutočne dôležité - výsledok. Našim cieľom je tvoriť hodnotné weby, ktoré sú prínosom pre svojich návštevníkov. 

V hlavných úlohách

Michal - business head. Rodený biznismen, ktorý má za sebou dlhoročnú prax v sfére obchodu a orientuje sa v podnikaní ako takom. V súčasnosti je našou šedou eminenciou, ktorá prihliada na dianie a občas zo seba vypľuje nejakú tú múdrosť. :)
@michalchochlik

Luciaoffice manager & administrative girl. Nebojácna mladá žena, ktorá vstupuje do ringu proti administratíve a papierovačkám dáva kruté knokauty. Nám sa stará o formálne záležitosti, ale vám dokáže výborne poradiť pri tvorbe PPC kampaní.
@luciachochlik

Maťo - creative geek. Výpočtová jednotka firmy. Dizajnér s programátorským myslením, večne nespokojný perfekcionista. Problémy rieši z globálnej perspektívy a nahliadol už takmer do každého zákutia tvorby webu.
@matejchudada

Martin - source code guru. Človek, ktorý ovláda jazyk strojov a tie na oplátku poslušne plnia jeho príkazy. Rozhodol sa, že práca pre Facebook by ho asi nebavila, a tak ostal s nami. Povráva sa, že Chuck Norris použil jeho skript na automatické počítanie do nekonečna.
@jantosko
Sme zapálení pre zaujímavé projekty!

Kontakt

Kontaktný formulár

Ak to s nami chcete skúsiť, dajte si záležať na podrobnej špecifikácii projektu. Ďakujeme.

Formulár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme.

Kontaktné údaje

  • FREYA creative s.r.o
  • Bánovská 134, 913 21 Trenčianska Turná
  • e-mail: web@freya.sk
  • telefón: +421 32 286 1484
  • mobil: +421 903 267 136
  • mobil: +421 904 281 810
  • IČO: 46 526 595
  • DIČ: 2023 444 797

Google+ LinkedIn

map
Hore

Máte otázku? ×